Merrjep passat prishtine

Bib gourmand westchester

Merrjep.com Dacia duster 1.6 4x4 I sapo ardhur nga zvicra eshte 4x4 me liber servisi Klima, 6 shpejtsi Ne gjendje shum te mir se mekanike. Per me shum info contact: 049/044-548-860 0041786353610 Audi, bmw vw golf touran touareg peugeot pezho mercedes a class b class c e mercedes e class renault clio renault duster sandero alfa romeo ford VW Passat Viti 2011 1.6 TDI. Ky artikull do të ju ndihmojë të vendosni se ku do t'i kaloni pushim... et apo edhe vikendet dimërore. Lexojeni dhe zgjedhni vendin tuaj të preferuar 🏂 Shiko më shumë Të gjitha Automjete Makina VW Volkswagen Passat Passat TiranëSi ju duket ngjyra në këtë Mercedes GLE? 🤔 MerrJep.com. Yesterday at 8:44 AM 23/11/2017 . Ofrojmë te gjitha llojet dhe dimensionet e gomave te reja dhe te perdorura te cilsis se lartë ,bëjmë montimin dhe balancimim e tyre me makina moderne ,bëjmë riparimin e alu-felgeve. Shes passat b5.5 1.9T(DI) automatik me te gjitha sherbimet e bera tambura +ferrota te parmet te rea 4 goma 100% te rea te vendosura ne dat 30/12/2019.grup timoni te ri esp abs sedile me ngrohje.212500km navi touch screen me pak fjal makina ne gjendje te mir.shitet per arsye se do iki jasht cmimi 3000€nr.cel0699487656 per me shum info what's up.Motorr automatik me 4 rrotë! Yamaha 150 kubikë 🔥 Më shumë: buff.ly/2I8ZCvYVW PASSAT CC 2.0 TDI DSG F1 - 09. Nësë jeni koleksionistë të gjërave të vjetra, në MerrJep mund të gjeni atë që ju duhet :) Shikoni shpalljet 👉 buff.ly/2l6uoNJPër vetura në shitje. Veturaneshitje.com është vendi më i mirë për shitjen e veturave në Kosovë. Platforma ofron shpalljen falas për vetura dhe auto pjesë, regjistrimin e auto bizneseve, lajme rreth veturave si dhe forumin e diskutimeve që kanë të bëjnë me veturat në përgjithësi. 11 Maj 2013 21:06 leshoj lokal me qera Leshoj lokal me qera prej 65m2 ne Prishtine perbQENDRES TE SAPONDERTUAR SHENDETSORE NR 4 qe njekohsisht eshte qendra me e madhe shendetsore ne Prishtine.Lokali ka ne afersi dy barnatore private dhe eshte I pershtatshem per qdo veprimtari mjekosre si:barnatore,laboratper analiza,pediatri,stomatologji ... Merrjep.com Dacia duster 1.6 4x4 I sapo ardhur nga zvicra eshte 4x4 me liber servisi Klima, 6 shpejtsi Ne gjendje shum te mir se mekanike. Per me shum info contact: 049/044-548-860 0041786353610 Audi, bmw vw golf touran touareg peugeot pezho mercedes a class b class c e mercedes e class renault clio renault duster sandero alfa romeo ford VW Golf është nga makinat e preferuara të kosovarëve ndër vite. 🚗 Cili është Golf-i juaj i preferuar? Cili është Golf-i juaj i preferuar? 🤔 PASSAT 2.0 TDI DSG 150PS - 2015 (dogan+homologim) Macbook i parë doli në treg nga Apple me 28 qershor, 2006. Që atëher... ë, Apple shet mbi 18 Milion laptopë të llojit Macbook në vit. Po ju, preferoni Macbook apo PC?Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". Për të mund të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur.Platforma me e avancuar per shitblerje online | Shpallje falas per vetura, patundshmeri, telefona celulare, shtepi, banesa ne shitje ne Kosove, Shqiperi dhe Diaspore Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. VW PASSAT 2.0 TDI automatik R-line. Tashmë të gjitha dilemave tuaja ju erdhi fundi! Në këtë artikull e... keni të demonstruar procesin e hapjes së llogarisë. 👉 Vizitoni bit.ly/2t7onV3 dhe mësoni se si mund të përfitoni nga hapja e llogarisë për shitje. Vendi me i mire per shpallje falas per vetura ne shitje, vetura me qera, auto pjese dhe auto biznese. New and used cars for sale, rent a car, auto parts and list of auto businesses in Kosovo. Shitet passat 2002,1.9 di te kuqe,superekonomike dhe rezistente. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep.al, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura.Detajet e shpalljes në MerrJep.com. Për ta bërë më të lehtë për për ju të cilit bleni dhe shisni në MerrJep.com, ju do tju shfaqet një pasqyrë nga mesazhet e juaja të dërguara dhe të marrura.VW Passat. Kalo tek. Sektorët e kësaj faqe. Ndihmë për aksesueshmëri. Shtyp alt + / për të hapur këtë meny. Facebook. Emaili ose telefoni: Fjalëkalimi: Ke harruar llogarinë? Regjistrohu. Shiko më shumë nga MerrJep.com në Facebook. Hyr. ose. Krijo një llogari të re. Shiko më shumë nga MerrJep.com në Facebook. Hyr. Ke harruar ...Të gjitha Automjete Makina VW Volkswagen Passat Passat TiranëNGA 19.99 STOP N GO RENT A CAR PEJTON-PRISHTINE. Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW POLO 1.6 TDI. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prishtine ... VW Passat 2 ... 23/11/2017 . Ofrojmë te gjitha llojet dhe dimensionet e gomave te reja dhe te perdorura te cilsis se lartë ,bëjmë montimin dhe balancimim e tyre me makina moderne ,bëjmë riparimin e alu-felgeve. shitet pasat viti 2008 automat sallon lekur e paster makina esht bler te koncesonari vw Volkswagen te rruga kaves kilometra 125 mi origjinale ne gjendje shum te mir ... 11 Maj 2013 21:06 leshoj lokal me qera Leshoj lokal me qera prej 65m2 ne Prishtine perbQENDRES TE SAPONDERTUAR SHENDETSORE NR 4 qe njekohsisht eshte qendra me e madhe shendetsore ne Prishtine.Lokali ka ne afersi dy barnatore private dhe eshte I pershtatshem per qdo veprimtari mjekosre si:barnatore,laboratper analiza,pediatri,stomatologji ... MerrJep.com a partagé un lien. NGA 19.99 STOP N GO RENT A CAR PEJTON-PRISHTINE. Rezervo Tek Stop n Go Rent a Car. VW POLO 1.6 TDI. Veturen mund ta pranoni ne Aeroportin e Prishtine ... VW Passat 2 ... Keni një veturë për shitje? Mësoni se si të rrisni gjasat e shitjes duke bërë fotografi sa më të mira.Fellne 18 per passat cc golf 5 6 7. Krijoni llogari në MerrJep.com dhe përfitoni nga benefitet e shumta.... Mësoni më shumë se si të krijoni një llogari FALAS -> bit.ly/2szqtNr Прикажи још #joq posts.